Zoek op rubiek

Biedveilingen biedt 100% wingarantie voor alle deelnemers

Premium persbericht

Biedveilingen introduceert 100% wingarantie voor alle deelnemers, zodat eenieder kan rekenen op een mooie prijs. De website biedt consumenten de mogelijkheid heel voordelig de mooiste apparatuur en andere producten op de kop te tikken. Slaagt iemand er in een maand tijd niet in een veiling te winnen? Dan is er een prijs beschikbaar binnen de wingarantie, zodat deelname toch een succes zal opleveren.

“We merken dat niet al onze deelnemers erin slagen een veiling te winnen. Onze populariteit heeft het aantal deelnemers flink laten groeien, we willen graag wat extra’s doen voor hen die steeds net naast het net vissen. We introduceren de 100% wingarantie, zodat ook zij kunnen rekenen op een mooie prijs voor hun inzet,” aldus Cor Jansen van Biedveilingen.nl.

Wingarantie voor alle deelnemers

De 100% wingarantie is  beschikbaar voor alle deelnemers aan de veilingen op Biedveilingen.nl. Kopers die in een maand tijd 3 biedpakketten aanschaffen en er vervolgens niet in slagen om een veiling te winnen kunnen van de website toch een mooie prijs verwachten. Biedveilingen wil er daarmee voor zorgen dat iedereen de mogelijkheid heeft om een veilig te winnen, een product met korting te kopen of anders op een mooie prijs te kunnen rekenen. Deelname aan de veilingen levert op die manier altijd een mooi resultaat op.

LG 4K TV vanaf een paar euro

Deelnemers kunnen bij Biedveilingen bijvoorbeeld bieden op een LG 4K TV (https://biedveilingen.nl/categories/LG-4K-146). Het gaat om zeer hoogwaardige televisies met de beste beeldkwaliteit en een uiterst hoge Ultra HD resolutie. Deelnemers kunnen al vanaf €0,01 mee bieden en er daarmee voor zorgen dat ze voor een paar euro een prachtig apparaat kunnen aanschaffen. Er kan er maar één de LG 4K TV veiling winnen, vandaar dat Biedveilingen er voor de rest voor kiest om producten met korting en de 100% wingarantie aan te bieden.

Over Biedveilingen.nl

Biedveilingen heeft inmiddels meer dan 125.000 leden en verzorgt veilingen van onder andere audio- en videoapparatuur, cadeaukaarten, camera’s, gadgets, laptops, outdoor producten, smartphones, tablets en televisies. De website luistert goed naar de deelnemers om de spanning doorlopend te verhogen en de kans op winst binnen een veiling zo groot mogelijk te maken. Bovendien staat Biedveilingen bekend om de exclusieve acties die nergens anders beschikbaar zijn.

Website: www.biedveilingen.nl

Reacties

comments

Scroll to Top